14. mail Tallinnas Eesti Looduse Foto galal

Merilyn Nõmm (vasakul) ja Helen Parmen. Foto: Erakogu.

Mis toimus „Huntide ballil? Mis on „Tantsiv hunt“
12.mail toimus Estonia kontserdisaalis Looduse Aasta Foto 2018 lõpugala „Huntide ball“
Seal oli väljas võimas fotonäitus, kamalute viisi erinevat fototehnikat ja osta sai Loodusfoto Aastaraamatut 2018.  Suurelt ekraanilt sai näha 6oo aasta parimat loodusfotot, mis olid valitud umbes 6000 saadetud foto hulgast. Piltidele lisas muusika Sven Grünberg, laulis Chalice ja päev juhtis Rohke Debelakk. 1.koha auhindadeks jagati „Tantsivaid hunte“ ja kuulutati välja Aasta Loodusfotograaf 2018. Üldvõidu ja täiskasvanute kategooria „Loomaportreed“ sai Mikk Matsi fotoga „Karupere“.

Loodusfoto Aastaraamatusse2018 said pingelise konkursiga oma foto ja zürii tunnustuse meie fotoringi tubli juhendaja Helen Parmeni foto „Võsa, lihtsalt võsa“ ja andeka ning pühendunud Merilyn Nõmme foto „Jõel on uus kalamees – merikotkas“.  Merilyn võitis lisaks kategoorias „Noored Loomapildid“ 1.koha, millega sai omale mälestuseks esikohtade auhinna „Tantsiv hunt“. Kingikottidesse mahtusid 2 Loodusfoto Aastaraamatut 2018, juturaamat, kihelkondade kaart, kommikarp ja teises auhinnad Canoni poolt. Helen rääkis, et ei lootnud selle pildiga nii kõrgele jõuda. Konkurss lõppes 1.aprillil, aga see foto on tehtud 1.aprilli õhtul ja ära saadetud 15 minutit enne konkursi lõppu. Helen, oled alati täpne olnud!
Suurelt ekraanilt sai imetleda noortekeskuse fotoringi liikme Joosep Ailiste pilti „Pasknääri pidusöök“. Nii noor ja juba nii kõrgele jõudnud! Andekus ja töökus käsikäes!

Palju –palju õnne ja edu edaspidiseks kõigile kolmele vahvale fotograafile! Oleme teie üle uhked!!!!!

[envira-gallery id=”3925″]

Helle Vent