Kilingi-Nõmme talvelaager, mis toimus 6.-7.jaanuaril, on selja taha jäetud

Selgeks said õpitud 2016.aasta mõlema võimlemispeo kavad, kus noortekeskuse võimlejad osalevad. Tallinnas toimub 27.06. – 2.07 Eestimaa võimlemispidu „Hingelind“ ja 28.05 leiab aset Pärnumaa 2.võimlemispidu „Meremuinasjutt“ .

Uus ja väga huvitav tantsukava „Love Yourself“ valmis treener Markus Monaki käe all. Viimane on väga noor, aga asjalik ja kindlasti suure tulevikuga tantsija.

Laagris oli külalisena Tallinnast tippmodell ja baleriin Liisa Rääts, kes tutvustas oma eriala, selle meeldivaid ja ka raskeid külgi. Positiivsena tõi ta võimaluse kergesti õppida uusi keeli riikides, kus nad pikemalt peatuvad. Liisa ema Ebba Rääts, tuntud õppejõud, ajakirjanik, ühiskonnategelane rääkis ajakirjanikutööst ja sellest, kui oluline on oma vaba aega õigesti sisutada. Talle meeldib väga meie linnas noortega tehtav töö. Eriliselt nautisid Tallinna külalised meie võimlejate treeninguid.

Õhtul kutsus meid esimest korda külla treener Margit Schmidt, kus meenutasime möödunud kümmet aastat võimlemistreeningutel, laagrites,esinemistel ,võistlustel . Tähistasime meie ringis 4-aastaselt alustanud Kristella Kukke sünnipäeva tema ema Siiri küpsetatud maitsva kringliga, mis läheb iga aastaga üha paremaks!

Traditsioonilisel Ilvese peol esinesid mitmete kavadega nii vanema rühma Stella kui noorema rühma Täheratta võimlejad. Tüdrukud on asjalikud, andekad ja töökad!

Täname südamest treener Margit Schmidti järjekordse tulemusliku ja vahva talvelaagri organiseerimise eest, Kilingi-Nõmme spordihalli personali, kõiki laagris osalenuid! Oli huvitav talveaeg.