Kuldsed ja pöörased rõngad Pärnu Kontserdimajas

Võimlemisrühm Stella tegi Pärnu Kontserdimajas v/k Rüht juubelil uskumatult särava etteaste.
Korraldaja oli tellinud meilt rõngakava, millega Tallinnas Kalevi Spordihallis üritusega „Kauni rühiga ellu“ sai Stella tulemuseks 98 punkti 100-st, teenis endale teist korda kuldplaadi ja ainsa eriauhinna nendel võistlustel.
Kontserdimaja laval tuli rõngakava eriliselt esile – hüpped, trikid, rõngaste visked kõrgusesse ja kaugusesse , kiire tempo ja hea muusika haarasid kaasa. Näiteks visati kolm sädelevat rõngast ühes pundis õhku ja nad said hetkega lava teises ääres igaüks uue omaniku, et seal edasi pöörelda. Kuldset, rõngastest moodustatud ketti mööda veeres rõngas välgukiirusel teisele poole ja samal ajal ning samal ajal liikus teine rõngas all tagasi. Alati saab suure publiku aplausi õhus olevatest rõngastest pea ees läbihüppamine , mis on tehniliselt üsna keeruline.
Kuldsed rõngad sobisid sinise kivikestega kaunistatud kostüümiga imehästi ja publik hakkas kohe etteaste alguses aktiivselt kaasa elama ja plaksutama.
Suur tänu hiigelsuure positiivse emotsiooni kinkimise eest Stella võimlejatele ja treener Margit Schmidtile, tänu kellele on Sindi linna juba kümme aastat võimlemisega kui kauni liikumise põhjapaneva alaga esindatud nii Sindis, Pärnus, Kilingi-Nõmmes, Tallinnas, Viljandis, Võrus, Valgas jne.