KÜMME AASTAT VÕIMLEMIST SINDIS

Oma kümnendat sünnipäeva tähistav Sindi Avatud Noortekeskus korraldas pühapäeval (5.aprillil) traditsioonilise võimlemispeo, sedapuhku juba kümnendat korda. Sindi seltsimajja oli kokku tulnud sadakond võimlejat, et tähistada noortekeskuse võimlemisringi kümnendat tegutsemisaastat.
Pidu algas ajaloolise videoga, mis linti võetud võimlemispeol kümme aastat tagasi, esimesest vabakavast.
Peale pidulikke avasõnu oli esinemisjärg võimlejate käes. Peol astusid iluvõimlejad üles rühmakavade, tantsude ja individuaalsete kavadega.
Nüüd juba kümme aastat on Sindi noortekeskuse võimlemisringis iluvõimlejaid koolitatud treener Margit Schmidt juhendamisel. Esimesed võimlejad alustasid lasteaias, mille rühmadest on välja kasvanud ka Sindi vanima rühma Stella võimlejad. Lisaks Sindi võimlejatele osalesid juubelipeol Pärnu, Paikuse ja Kilingi-Nõmme võimlemisrühmad ning  Laine Mägi tantsukooli Uulu diskotantsijad.
Peo lõpus õnnitlesid Sindi noortekeskuse võimlejad oma treenerit Margit Schmidti ning tänusõnad ja lilled kuulusid muidugi ka Helle Vendile, kelle algatusel Sindis võimlemisega tegelema hakati ning igaaastast võimlemispidu peetakse.
Peo peakorraldaja Helle Vent tänas omakorda võimlejaid ja rühmade võimlemistreenereid ning kõiki abilisi, tänu kellele võimlemispidu taas teoks sai. Samuti tänati lapsevanemaid, kes oma lastele toeks on olnud ja nende esinemisele kaasa elasid. Kõige aktiivsema  lapsevanema tiitli sai taas Siiri Kukk.
Sindi võimlemispeo korraldamist toetasid Sindi Linnavalitsus, Fein-Elast Estonia, Pajo Trükikoda ja Sindi Avatud Noortekeskus.
Vaata ka Pildigaleriid!

KÜMME AASTAT VÕIMLEMIST SINDIS