Miss Valentinelt

See , mida me seekord Tartus 22.veebruaril maailma ühel populaarsemal võimlemisvõistlusel Miss Valentine 2015 nägime, võttis jalust nõrgaks. Oli 31 riiki. Maailma parimad Venemaa ja Ukraina ka kohal. Millised võtted vahendite kasutamisel! Pall, rõngas, lint, kurikad pöörlesid, põrkasid, veeresid…Azerbaidzaani pallikavas kasutati palli põrgatamiseks kõiki kehaosi ja tohutu täpsusega. Oli tunne, et põrandal on robotid, kuna kõik liikumised olid absoluutselt veatud ja üheaegsed. Oli nii palju , mida võimlejatel juurde õppida ja pealtvaatajatel nautida. Väga pikk, aga ülimalt võimsa emotsiooniga päev. Eestlastest oli parim Carmel Kallermaa neljanda kohaga. Võidukad olid venelased ja ukrainlased kui maailma parimad.

Kristella Kukk: Oli väga meeliülendav õhtu. Meeldis, et ühe korraga sai näha maailma ühest ja teisest otsast pärit võimlejaid, oli huvitav vaadata erinevaid kavade kombinatsioone ja toredaid muusika lahendusi ja ideid. Nägime maailmatasemel võistlejaid, kellelt saime palju indu edasi tegutsemiseks.

Tiia-Triin Tomson:  See oli väga hariv ja huvitav päev! Ka see, et maailma parimad võimlejad olid otsustanud tulla meie väiksesse riiki suure vene võistluse asemel.