Noortekeskuse tegemised

  • jaanuaril – noortekeskuse lauatennise turniir ANK Pinks 2016, mis oli kaasakiskuv ja tasavägine. Võitjaks osutus  Madis Tropp. Järgnesid  Chris Makovei,  Eke Pikk ja Kaur Kasemaa.
  • jaanuar – külastasime koos PaNoKe-ga Pärnu Politseimaja.  Noored said teada nii mõndagi uut ja põnevat. Suured tänud Karin Uibole, kes meile vahva ringkäigu korraldas.
  • veebruar – kutsusime  külla noored  PaNoKe – st , et viia läbi  naaberkeskuste sõprusturniir lauatennises Sindi –Paikuse  Pinks 2016.
    Sõpruskohtumise võitsid seekord Sindi noored – kapten  Madis Tropp,  Eke Pikk, Chris Makovei,  Markus Sõber  ja  Ats Pikk. Teisele väärikale kohale tuli PaNoKe võistkond –  Heiko Ailt,  Richard Hea,  Karmo Kalnapenk, Karl Pedaja.  Auhindadeks medalid.  lauatennise reketid ja  ja sokolaaditahvlid. Kõik ühised üritused naabritega on olnud toredad ja meeldejäävad! Nii ka seekord!
  • veebruar – tähistasime vastlapäeva, kus tutvusime  vähetuntud vastlapäeva kommetega meil ja teistes põhjamaades. Otsustasime, et kui sel talvel  tuleb lund, siis teeme oma keskuse ette  võimsa liumäe ja müstilise koopa.
  • veebruar – esmakordselt valmis noorte käe all ( kuni köitmiseni välja)  Sindi ANK kalender 2016, kus saab näha  erinevaid  fotosid  eelmise aasta tegemistest.
  • veebruar – sõbrapäeval küpsetati soolataignast südameid, põimiti käepaelu ja valmistati taaskasutuse põhimõttel toredaid kinkekotte.
  • veebruar – Sindi noortekeskuse „Aasta noor 2015“ on  Kaur Kasemaa.  Ta on näidanud end aktiivse ja mitmekülgse noorena, on hea  organisaator, ideede generaator ja  elluviija.  Tema juhendada on teist aastat  1.-5.klassi noorte sulgpalliring. On keskuse 4H klubi liige, kes saavutas 1.koha selle organisatsiooni vabariiklikul fotokonkursil.  On mitmel korral olnud õhtujuhiks  keskuse suurematel   ettevõtmistel.
  • 19-21 veebruar – .4H Talveakadeemia Männiku MetsatalusKaur Kasemaa avab Austria nädala OLYMPUS DIGITAL CAMERA Stella pilt Eliiselt OLYMPUS DIGITAL CAMERA