Raadioringi retronädal

Sindi raadios oli kohal 2 vinüülimängijat, millel sai muusikat kuulata. Foto: Kaur Kasemaa

Retronäitus. Foto: Kaur Kasemaa

Noortekeskuse retroüritus toimus juba teist korda. Eelmisel aastal oli retropäeva saade 26. aprillil, kus muusika tuli otse vinüülplaatidelt, kasettidelt ja CD plaatidelt. Sel aastal toimus 17. – 24. märtsil retronädal. Panime üles retronäituse 31 vinüülpaadist, fototehnikast, kassettidest jne. Näituse kohta loe rohkem siit. Tervelt nädal aega said kõik näitust vaadata, mis oli väga huvitav ja mitmekesine. See oli üks toredamaid ja ainulaadsemaid väljapanekuid ja tõmbas kõikide pilgud endale.

Põhisündmus oli 24. märtsil toimunud raadiosaade, kus sai kuulata üle 100 vinüülplaadi. Kui tavaliselt tuleb muusika arvutist, siis seekord olid meil kaks vinüülimängijat! [pullquote]Oli huvitav tegijatele ja kuulajatele.[/pullquote] Raadiosaade valmis Sindi raadio ja noortekeskuse noorteaktiivi koostöös. Saatejuhid olid Kaur Kasemaa, Ats Tobias Pikk ja Mattias Buht. Igaüks neist otsis eelnevalt infot artistide kohta, kelle muusikat kuulata. Toimus loosimine, mille auhindadeks olid kinkekaart, akupank ja ANK aastaraamat.

Korraldajatele olid vahvad kaelapaelad ja kõigile külastajatele olid uhked käepaelad. Kinkekaardi võitis Meriliis Zolis, akupanga Heidi Vellend ja aastaraamatu Lisette Reidmaa. Palju õnne ! Raadiosaated saad järele kuulata siit:

Sindi raadiot saad kuulata igal laupäeval kell 12.00 kuni 15.00 meie kodulehel sindiraadio.tk.

Ats Tobias Pikk. Foto: Kaur Kasemaa

Ats retronädalast. “Mulle jäi kõige rohkem meelde näitus. Raadiosaateid olen ka varem Sindi raadios tegemas käinud. Minu ülesandeks oli valida välja vinüüle, mis võiksid kuulajatele huvi pakkuda ja nendest pikemalt rääkida. Päev lõppes ühise kringli ja vahtramahla söömise -joomisega, kus analüüsiti toimunud nädala plusse ja miinuseid. Abiliste tänamisega alustas Kaur: Mattias Buht, Ats Tobias Pikk, Kimo Varik, Remii Metsmaa. „Suur suur tänu kuulub ka meie kuulajatele“, ütles Kaur. Näitus jääb üles 5. aprillini. Kiirustage!
Järgmisel aastal on plaanis retropäev korraldada veel suuremalt ja pidulikumalt.

[envira-gallery id=”3431″]

Loe veel:

Retronädal 2018

Sindi noortekeskuses 2. retronäitus nüüd avatud!

Raadioringi tegemised 17. veebruaril