Simple Session

Hea uudis noortele!
Sindi Avatud Noortekeskusel on koostöös Simple Sessioniga hea meel teatada, et meil on pakkuda 4.veebruaril kuuele extreme (rula, BMX, tõukeratas) spordisõbrale tasuta pääsmed koos transpordiga Pärnust Tallinnas toimuvale Simple Session 2018 finaalvõistlusele!!!
Eelistatud on Sindi skate võistlustel osalenud või korraldustiimis kaasa löönud noored.
Simple Session.
Maailma üheks olulisemaks rulasõidu ja BMX-rataste suurvõistluseks kasvanud Simple Session hullutab publikut 3. ja 4. veebruaril Saku Suurhallis.
Võistlusest võtab sel aastal osa ligikaudu 140 oma ala tippu umbes 35 riigist, tehes sellest kõige rahvusvahelisema ekstreemspordi sündmuse maailmas. Saku Suurhalli kerkib võistluse ajaks unikaalne ja hiigelsuur võistluspark, mis ühendab mõlema võistlusala väga erinevad ning keerukad nüansid geniaalselt üheks vingeks vaatemänguplatsiks.
Võistlused lööb lahti laupäev, 3. veebruar, mil terve päeva jooksul toimuvad Saku Suurhallis nii rula- kui ka BMXi kvalifikatsioonid ning sõitmas näeb kõiki võistlusele pääsenud Eesti sõitjaid.
Pühapäeval, 4. veebruaril vallutavad pargi juba sõelale jäänud võistlejad, kelle osalusel kulmineerub Simple Session võimsate finaalidega, millele paneb punkti auhinnatseremoonia.