Sindi ANK noor 2016

oortekeskuses valiti ka sel aastal „Sindi ANK noor 2016“, kelleks osutus konkurentsitult Kerda Saagim. Kerda endast.
Mulle meeldib tegeleda noortega, sest kõik on erinevad isiksused ja on huvitav näha nende mõtteid avaldumas näiteks saviringis . Iga töö on eriline ja nad kõik on väga andekad.

Samas meeldib mulle, et lapsed tulevad kodudest välja ja ei istu tervet õhtut arvutites või nutikates. Nad saavad noortekeskuses suhelda ja jagada oma mõtteid teistega.

Mulle meeldib vaadata, kuidas saavad kokku lapsed erinevatest Sindi piirkondadest ja kuidas nad siin sõbraks saavad. Nad on abivalmis ja aitavad üksteist.

Noortekeskuse töötajad on õpetanud mulle lastega suhtlemisel rahulikuks jäämist. Kui lapsi on palju, siis kõik korraga soovivad, et nende töid vaadataks ja arvamust avaldataks. Laste abivalmis suhtlemise eeskujuks on kahtlemata ka Viljar Viik. Töötajad õhutavad kõiki mõtlema oma peaga ja avaldama oma mõtteid, sest just need on kõige vingemad ja toredamad. Ka Viljar utsitab kõiki alustatud ettevõtmisi lõpuni viima. Seda nii saviringis, matkal kui ka kui ka ronimisseinal. Noortekeskuses ei ole ükski idee vale ja mitte ükski mägi pole liiga kõrge. Kõigega saab hakkama ja kõik on võimalik.

Kerdale antakse tunnustus üle noortekeskuse sünnipäeval 28.jaanuaril . Palju õnne, Kerda!