Sindi Avatud Noortekeskus 14

ANK sünnipäev algas kokandusringi Sinklased etteastega – meie ülimalt ägeda juhendaja Mareki valvsa silma all valmisid fantastilised suupisted ja magustoit. Pidu algas John Miti muusikaga Teppo lõõtsal. Juhataja Helle Vent tegi lühikese ülevaate keskuse asutamisest 2004.a kuni tänaseni välja. Meeldiv üllatus oli Fein-Elast Estonia esindaja Anne Urbani saabumine kingikotiga. Tema oli aktiivne liige ajal, mil olime veel Sindi Linnavalitsuse keldrikorrusel kolmes tillukeses toas. Auhindade laud oli lookas, sest karikad said Noorsootöö nädala fotokonkursi ja bowlinguturniiri võitjad, kaks kuud toimunud kuue ala – tikumäng, kabe, 4-ritta, 5-ritta, lauatennise ja piljardi 3 paremat, 4H aktiivsemaks liikmeks saanud 4H klubi Sindila president Kerda Saagim. Auhinnad said ka 3 sünnipäevapeo eestvedajat Kaur, Fred ja Elisabeth. Tänusõnad kuulusid Mihail Sorinile kui lauamängude ringi juhendajale ja ikka Marekile, kes kokandusringiga “sünnal* väljas oli. Jaanuaris valiti Marek meie keskuse 2018.a. parimaks ringijuhendajaks! 
Sünnipäeva kingituseks valmis Sindi ANK 2019 kalender eelmise aasta fotodega Autor Kaur Kasemaa. Postipakiga saabusid vajalikud vahendid piljardile. Vahepeal mängis John karmoskat ja Ott akordioni. 
Ja siis päeva nael – Ruutu 10. Nii palju nalja on meie majas harva saanud. Ja ka publik oli etteastetesse kaasatud. Raadioring tegi külalistega traditsiooniks saanud intervjuu. Täname noori võrratu sünnipäeva korraldamise eest!

Sünnipäev Sindi ANK-is

26.jaan. Sindi ANK sõünnal

Posted by Sindi Avatud Noortekeskus on Laupäev, 26. jaanuar 2019