Sindi noortekeskus Simple Sessionil

Pühapäeval, 4.veebruaril startis Pärnu teatrimaja eest buss, mis viis 52 õpilast Tallinna rahvusvahelisele võistlusele Simple Session. [pullquote]Sindi noortekeskusel oli 6 tasuta piletit koos tasuta transpordiga.[/pullquote] Sindi noortekeskusel oli 6 tasuta piletit koos tasuta transpordiga. Oleme selle ka ära teeninud, sest 11 aastat järjest oleme viinud läbi Sindi Skate-i, mis juubeliaastal 2016 oli rahvusvaheline. Simple Session on aasta kõige oodatum ekstreemspordi võistlus Eestis, kus osalevad  maailma parimad rula ja BMX-i sõitjad. Üritus toimus Saku suurhallis, kus paljud meie hulgast olid esimest korda. Võistlus toimus kahel päeval. 3.veebruaril toimusid poolfinaalid ja pühapäeval finaalid.

Kohal oli Keerdtrepp, kelle telgis sai osaleda loosimises ja osta nende logoga t-särke. Keertrepp on kamp sõpru, kellele meeldib elult võtta 100% ja seda teistega läbi kaamerate jagada. Nemad pidid tulema 2017. aastal ka Sindi võistlustele, aga viimasel hetkel tuli neil midagi vahele. Loodame neid näha Sindi Skate 2018-l. Kohtuda sai Eesti ühe tuntuma tõukeratta sõitja Roomet Säälikuga.

Võistlusel oli kolm ala: rula, BMX street ja BMX park. Igal võistlejal oli kaks 1 minutilist sõitu, et oma oskusi kohtunikele näitada. [pullquote]Kokku oli 159 osalejat 27 riigist.[/pullquote]Kokku oli 159 osalejat 27 riigist. Publik elas tohutult kaasa. Suud jäid nende sõitu vaadates kõigil lahti. Kohapeal oli Redbull TV, mis kandis üritust otseülekandena üle kogu maailma.

Elemente hakati ehitama 29. jaanuaril ja 4 päevaga ehitati valmis rada, mis oli sptsiaalselt kõrgete õhulendude tarvis. Pärast võistlusi võisid kõik harrastajad ise rajal sõita ise. Mõned elemendid olid sarnased Sindi skatepargis olevatega.

Kohal oli Kelly Sildaru, kes tutvustas oma vastvalminud kohukesi, mida saab nüüd poeletilt osta. Nimeks oli neil „KellyBar“. [pullquote]Noortekeskuse raadioringil õnnestus Kellylt  saada intervjuu[/pullquote]Kelly on kõigest 15 aastat vana, aga juba praegu on tal taskus X mängude võit ja palju teised esikohad vigursuusatamises. Noortekeskuse raadioringil õnnestus Kellylt  saada intervjuu, mida on võimalik kuulata siit:

Kelly vend Henry on 12 aastane. Tema ei jää õe sooritusest sammugi maha. Intervjuud Henryga on võimalik kuulata siit:

Ala: 1.koht Vanus Punktide summa
Rula Jagger Eaton 16.a 93.0 USA
BMX street Garrett Reynolds 27.a 191.0 USA
BMX park Jose Torres 22.a 179.00 ARG

[envira-gallery id=”2886″]