Sindi Skate 2018 tuleb taas! Noored arutasid skatepargi tuleviku üle!

Neljapäeval, 8.veebruaril said noortekeskuses kokku Sindi skatepargi tulevikust huvitatud noored ja noorteaktiiv president Kaur Kasemaaga eesotsas.

Nendega tulid kohtuma ja oma teadmisi jagama  „vanad kalad“.

Sören Mäesalu – kaua aastaid selle alaga tegelenud, võistelnud, kohtunik  ja organisaator.

Margus Nurk –  võistleja, organisaator, kohtunik.

Töö tõttu ei saanud tulla kolmas noormees Ardo Saulep – võistleja, organisaator, kohtunik.  Nemad kolmekesi on Sindi noored, kes praktiliselt viibisid skatepargi hälli juures ja kelle õlgadel oli võistluste läbiviimine Viimastel aastatel lisandusid organisaatoritena Henri Holland ja Rasmus Paimre. Veebis oleme nendega palju suhelnud, kuid momendil on nende „elu“  Pärnu uue sisepargi valmisehitamine.

Eelmisel sügisel käisid  abilinnapea Mirko Reiman , Rasmus Paimre , Vallo Vaargas ja Helle Vent skateparki üle vaatamas ja küsiti Rasmuse arvamust uue  pargi  kohta. Selgus, et kaks elementi on vaja uuendada ja joonisele lisandus kuju muutus.

Söreni ja  Rasmuse koostöös valmisidki uute elementide joonised, mida kõikidele tutvustati ja mida saab näha  noortekeskuses.

Sören selgitas, et need elemendid on tehtud spetsiaalselt veidi madalamad algajatele harjutajatele, sest kõrgeid elemente on igas skatepargis küllaga. Pealegi on suhteliselt väike plats.

Arutati ka 12.korda toimuvate  võistluste läbiviimist ja seda, mitme alaga seda teha. Väga populaarseks on muutunud tõukeratas, mida on kerge transportida ja odav osta. Eelmisel aastal oli sel alal osalejate arv väga suur. Veel on aega otsustamiseks.

Uues vallas peame hoolitsema selle eest, et valla eelarves oleks raha skatepargi hooldamiseks ja remondiks kevadest sügiseni.  Küsimärgiks jäi ka skatepargi ümberkolimise aeg. Loodame, et peagi tööle asuv valla spordinõunik meile vastused annab.

[envira-gallery id=”2940″]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.