Sindi Skate tuleb taas!

Sindi Skate 2015 toimub 12.sept. algusega 13.00. Võistluste ettevalmistused algasid juba mitu kuud tagasi. Meeskonnas on kümmekond noort ja täiskasvanut. Sel päeval on kolm ala- – BMX, rula ja tõukeratas. Võistlejaid nagu alati tuleb erinevatest vabariigi paikadest.
Kuulutuse ja märgi kavandi tegi Elvo Grimm . Videoklipi autor nendeks võistlusteks on Sindi noormees ja Kuldrula üks eestvedajatest Henri Holland. Temalt valmis ka 2014 aasta võistluse järelvideo. Fotograafiks on Sindi noormees Kaur Kasemaa ja Tallinna neiu Aliina Kask.
Demonstratsioonesinemist teevad sel aastal vabariigi paremikku kuuluvad noormehed Jarmo Kangro, Aleksander Tubin Tartust, Marko Padernik Kilingi-Nõmmest, ja Siim Raidmets, Rain Randväli Pärnust. Muidugi hakkavad nad ka võistlema ja on ühed favoriidid.
Päeva juhib traditsiooniliselt sindikas Taavi Burket, kes on nende võistlustega seotud algusest peale.
Kohtunikeks on Andre Aavik ( BMX), Klen Arge ( skate) ja Cristf Paulberg ( tõukeratas). Lisaks sindikad Ardo Saulep ja Sören Mäesalu.
Igal alal valitakse välja kolm paremat. Lisaks eriauhinnad noorimale osalejale, suurimale kukkujale, parimale sintlasele…
Üritust turvavad politseikooli kadetid.
Toitlustamise eest hoolitseb Mart Nõmm. Esmakordselt pakutakse suhkruvatti ja jäätist. Skatepargi remonti veavad Mihail Šklajr ja Vallo Vaargas.
Noortekeskuse üritust toetavad Sindi Linnavalitsus, Fein-Elast Estonia, Pajo Trükikoda,
Onweels
https://www.youtube.com/watch?v=L-P54W7JdUg&feature=share

Eelmise aasta meenutused. Sel aastal kohtume 12.sept. kell 13.00. Demo väga kõrge tehnikaga poiste käes.
https://vimeo.com/107373250